درباره هیدروجیم

امروزه در جوامع گوناگون با توجه به ارتقاء سطح دانش بشر توجه به مقوله سلامت و تندرستی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. روی آوردن به تمرینات در آب آن هم در فضاهایی با نام هیدروجیم نمودی از این نوع تغییر نگرش به شمار می آید. در دنیای امروز پارامترهایی همچون کمبود زمان، اضافه وزن، سائیدگی زود هنگام مفاصل و … توجه همگان را به انتخاب بهترین روش برای انجام تمرینات ورزشی با بازده بالاتر و بدون آسیب دیدگی و مفرح¬تر در عین حال مناسب برای آنها در هر گروه سنی معطوف کرده است. بدیهی است با توجه به مزایای خاص هیدروجیم انجام تمرین در هیدروجیم روزبروز با استقبال بیشتری روبرو خواهد شد و شاید بتوان پیش بینی کرد که جایگزینی هیدروجیم با تمامی باشگاه های عادی در آینده ای نه چندان دور، امری بدیهی به شمار آید. همچنین نقش بسزای آن در بهبود سلامت جسمی و روحی افراد که خود سبب ارتقاء کیفیت زندگی آنها میشود نیز از دیگر عواملی است که اهمیت روی آوردن به هیدرجیم را بیش از پیش نمودار می¬سازد.

با توجه به جایگاه آب در درمان خیلی از بیماری¬ها و در نظر گرفتن افزایش سن و درگیری درصد بالایی از افراد جامعه به مشکلات مفصلی از قبیل زانو درد و کمر درد و … لزوم وجود مراکزی همچون هیدرومد که در آن تمامی تمرینات درمانی تخصصی و هدفمند در آب با بازدهی فوق العاده بالا صورت میپذیرد بیش از پیش احساس میشود.
اعم فعالیت های شرکت بنیان ارمغان تجارت در زمینه تولید تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد در ایران:

1- استقرار در مرکز رشد علوم پزشکی- پارک علم و فن آوری یزد
2- انجام مطالعات لازم در خصوص مواد و تجهیزات مورد نیاز تولید
3- طراحی و تولید نمونه اولیه محصولات هیدروجیم و هیدرومد به وسیله تیم تحقیق و توسعه مجرب
4- دستیابی به اطلاعات مشتریان بالقوه این تجهیزات از طیف های مختلف دولتی، خصوصی و غیره
5- برقراری ارتباط با انجمن وزش های آبی در راستای معرفی این محصولات در سطح کشوری
6- برقراری ارتباط با متخصصان ارتوپدی، ستون فقرات، فیزیوتراپی و … در سراسر کشور در خصوص معرفی علمی این تجهیزات در سراسر کشور
7- تعامل با برخی از مراکز و فروشگاه های ورزشی، شرکت های تجهیز پزشکی، تجهیز استخر و … در سراسر کشور

بنیان ارمغان تجارت کویر یزد

تولید کننده تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد در ایران