رمز خود را فراموش کرده اید ؟

تردمیل استخری، تردمیل آبی هیدروجیم برای راه رفتن و دویدن در آب مناسب می باشد. این تردمیل برای تمرین گروهی هماهنگ با یک مربی، توانبخشی و آموزش ایده آل است. این تردمیل قابلیت جمع شدن بعد از استفاده و حمل راحت را دارد.                        

دوچرخه ثابت استخری، دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم برای تمرینات با بازدهی بالا توصیه شده و برای برگزاری دوره های آموزشی، درمانی و سرگرمی مناسب می باشد. این دوچرخه دارای دسته ارگونومیک بوده و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، تنظیم دسته در راستای افقی و تنظیم ارتفاع دسته را دارد.

مقاومت پایی هیدروجیم برای توانبخشی کاربردی، فیزیوتراپی در آب، هیدروتراپی،بازتوانی قابلیت استفاده دارد و همچنین برای تقویت اندام تحتانی در داخل آب مناسب است. مقاومت پایی هیدروجیم در دو نوع معمولی و سنگین عرضه شده که جنس آن از فوم متراکم و پلی اتیلن است.

آگوا بالانس برد هیدروجیم ابزاری مناسب برای توانبخشی مفصل مچ پا، تمرینات حس عمقی و توانبخشی مفاصل پاها و شانه و همچنین تقویت تعادل می باشد. این وسیله از جنس استیل 304 و پلی اتیلن می باشد.  

آگوا بالانس هیدروجیم ابزاری مناسب برای توانبخشی مفصل مچ پا، تمرینات حس عمقی و توانبخشی مفاصل پاها و شانه و همچنین تقویت تعادل می باشد. این وسیله از جنس استیل 304 و پلی اتیلن می باشد.  

پارالل هیدروجیم دستگاهی فوق العاده برای انجام انواع تمرینات آبدرمانی و ورزش در آب می باشد. این وسیله امکان انجام تمرینات ژیمناستیک در آب براحتی برای تمامی افراد در همه رده های سنی را فراهم کرده است.

آگوا پل هیدروجیم امکان انجام بیش از 150 تمرین در آب را فراهم می کند و برای تقویت عضلات، بازوها، شکم و پاها مناسب است. تمامی تمرینات با آگوا پل در حالت شناوری و بدون بارگزاری بر مفاصل انجام می شود.

استپ هیدروجیم برای تناسب اندام، قدم زدن داخل آب، دوره های آبدرمانی، یادگیری و سرگرمی، ورزش گروهی، تقویت اندام تحتانی، فیزیوتراپی، آبدرمانی، توانبخشی و تفریح مناسب است. جنس استپ ابی هیدروجیم استیل 304 و پلی اتیلن است.

پله آبی هیدروجیم باعث سهولت در ورود افراد به استخر و خروج افراد از استخر می شود. این پله راحت به دیواره و کف استخر به کمک مکنده فیکس می شود. از پله هیدروجیم به عنوان استپ آبی و صندلی آبی نیز می توان استفاده کرد.

دمبل های آبی و هالترهای آبی هیدروجیم که از سبک تا سنگین هستند برای پرورش اندام فوقانی، توانبخشی، بهبود عملکرد بازوها و مفاصل مرتبط، عضله و تاندونها بخصوص برای چرخش داخلی و خارجی اندام فوقانی مناسب می باشند.

بارفیکس آبی هیدروجیم برای انجام انواع تمرینات مفصل ها و ماهیچه ها، تقویت عضلات بازوها، شانه، شکم و پاها مناسب می باشد. با این بارفیکس تمامی تمرینات در حالت شناوری و بدون بارگزاری بر مفاصل قابل انجام است.

صندلی آبی هیدروجیم دارای قابلیت ثابت شدن در کف استخر و سایر فضاهای مرطوب و لغزنده مانند حمام می باشد. این صندلی برای استراحت داخل آب در حین فرایند ورزش و درمان، استحمام تمامی افراد بالاخص کودکان، سالمندان و بیماران مناسب میباشد.

دوچرخه نشسته آبی هیدروجیم برای دوره های آبدرمانی، فیزیوتراپی ، توانبخشی و برای افراد دارای آسیب دیدگی در ناحیه کمر مناسب می باشد. این دوچرخه برای یک تمرین کامل به علت غوطه وری تقریباکامل بدن مطلوب است.

اسکی فضایی آبی، مون واکر آبی، الپتیکال آبی هیدروجیم برای تمرین پاها مناسب است و از پیاده روی نوردیک الهام گرفته شده است. این اسکی فضایی بازتولید یک شکل از راه رفتن یا دویدن در حالت ضد جاذبه است.

شنایار یا هالتر آبی سنگین هیدروجیم برای آموزش شنا کودکان به علت سهولت در گرفتن و ایجاد شناوری عالی و حذف ترس از غرق شدن مناسب است. این هالتر امکان تمرینات سختتر نسبت به هالترهای سبک را فراهم می کند.

تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد می توانند استخر منزل شما به یک مرکز ورزش در آب یا به عبارت ساده تر به یک باشگاه ورزشی و بدنسازی تبدیل کند که می توانید علاوه بر انجام تمرینات تقویتی گوناگون از فواید درمانی آن ها نیز بهره مند شوید.

ستگاه مسگری آبی هیدروجیم را برای سوزاندن چربی‌های اضافه پهلو و کمر استفاده می‌کنند و یکی از حرکات عالی در شکل دادن و باریک کردن کمر به شمار می آید.

دمبل آبی هیدروجیم دارای چند ویژگی شاخص نسبت به سایر دمبل های آبی موجود در بازار است که عبارتند از: فوم با کیفیت، استحکام اتصالات و دستگیره های توپر که باعث شده تا فرد در حین استفاده با خیال راحت به تمرینات بپردازد

مقاومت پایی هیدروجیم وسیله ای ابداعی مناسب برای توانبخشی کاربردی و فیزیوتراپی در آب می باشد که برای بیمارانی که تحت عمل های جراحی اندام تحتانی قرار گرفته اند می تواند وسیله ای ایده ال برای تقویت و بازتوانی آن ها به حساب آید. 

بالا