This post is also available in: enEnglish (English)

درباره هیدروجیم

شرکت بنیان ارمغان تجارت کویر یزد از سال 1391 با رویکردی دانش بنیان و با هدف تولید تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد برای تمامی افراد در همه گروه های سنی فعالیت های خود را آغاز نموده است.

این شرکت با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه متخصص و مجرب خود توانسته است طیف وسیعی از تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد را به صورت کارا، ایمن و مطمئن طراحی و تولید نماید که هم اکنون در حال گسترش است.

شرکت بنیان همگام با شرکت های پیشرو در حوزه تجهیزات ورزش در آب-آبدرمانی جهان، به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه، امکان استفاده آسان و امن از تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد را برای مشتریان خود فراهم نموده است. بدین منظور مجموعه ای از تجهیزات به روز هیدروجیم و هیدرومد، مطابق با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی برای استفاده تمامی افراد جامعه در همه گروه های سنی عرضه می گردد.

اعم فعالیت های شرکت بنیان ارمغان تجارت در زمینه تولید تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد در ایران:                  1- استقرار در مرکز رشد علوم پزشکی- پارک علم و فن آوری یزد
2- انجام مطالعات لازم در خصوص مواد و تجهیزات مورد نیاز تولید
3- طراحی و تولید نمونه اولیه محصولات هیدروجیم و هیدرومد به وسیله تیم تحقیق و توسعه مجرب
4- دستیابی به اطلاعات مشتریان بالقوه این تجهیزات از طیف های مختلف دولتی، خصوصی و غیره
5- برقراری ارتباط با انجمن وزش های آبی در راستای معرفی این محصولات در سطح کشوری
6- برقراری ارتباط با متخصصان ارتوپدی، ستون فقرات، فیزیوتراپی و … در سراسر کشور در خصوص معرفی علمی این تجهیزات در سراسر کشور
7- تعامل با برخی از مراکز و فروشگاه های ورزشی، شرکت های تجهیز پزشکی، تجهیز استخر و … در سراسر کشور

بنیان ارمغان تجارت کویر یزد

تولید کننده تجهیزات هیدروجیم و هیدرومد در ایران